Вітаємо студентів-учасників 91-ї студентської наукової конференції "Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України"!08 Травня 2024р.

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА СТАТИСТИКИ
ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ
ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ СТУДЕНТІВ-УЧАСНИКІВ 91-Ї СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДРОДЖЕННЯ ТА КОНКУРЕНТНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

8 травня у межах роботи 91-ї студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України» (15 квітня – 19 травня 2024 р.) на базі кафедри математичного моделювання та статистики пройшло он-лайн засідання платформи «Кількісні методи інноваційних досліджень» та обговорення результатів студентських наукових робіт.

У роботі конференції взяли участь студенти Інституту інформаційних технологій в економіці та Факультету маркетингу.

Усі представлені наукові дослідження проведені на високому рівні, вирізняються актуальністю та практичною спрямованістю результатів. За підсумками обговорення було відзначено роботи, які посіли призові місця:

Секція 1. Математичне моделювання та технології Data Science у вирішенні проблем відродження і розвитку України:

1-е місце– студентка Мацишена Софія, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Савіна С. С.за доповідь «Сучасні тенденції розвитку тваринництва у Європейському Союзі».

1-е місце – студентка Музика Іванна, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.е.н., доцент Мазур М.В.) за доповідь «Моделювання індексу споживчих цін як основного показника інфляції в Україні».

1-е місце– студентка Замлинна Яна, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник д.ф.-м.н., професор Притоманова О. М.) за доповідь «Економетричний аналіз факторів, що впливають на заробітну плату в Україні під час воєнного стану».

2-е місце – студентка Бабак Людмила, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Мазур М.В.) за доповідь «Моделювання показника пасажирообігу в Україні».

2-е місце – студентка Іванова Валерія, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник д.ф.-м.н., професор Притоманова О. М.) за доповідь «Аналіз та прогнозування динаміки розвитку необанків України».

2-е місце – студентка Шевченко Яна, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Кмитюк  Т. Л.) за доповідь «Математичне моделювання для оцінювання фінансової стійкості агробізнесу в контексті ринкових викликів в Україні».

3-е місце – студентка Левченко Альона, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.ф.-м.н., професор Великоіваненко Г. І.) за доповідь «Моделювання наслідків пандемії для економічного розвитку регіонів України».

Секція 2. Інноваційні технології статистичних досліджень та Big Data у створенні конкурентних переваг для розвитку України:

2-е місце – студенти Красновид Роман, Ряполов Костянтин, ФМ, РУ-201 (науковий керівник ст.викладач Петухова О. А.) за доповідь «Використання  інноваційних технологій в повоєнному відновленні міст України».

3-е місце – студентка Деньга Анастасія, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.е.н., доцент Кмитюк  Т. Л.) за доповідь «Використання інноваційних технологій для аналітики та оптимізації ІТ-сектору в Україні».

3-е місце – студентка Пірожик Олена, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.ф.-м.н., професор Великоіваненко Г. І.) за доповідь «Використання технологій Big Data в післявоєнному розвитку цивільної авіації в Україні».

Модератор платформи                                                     ст. викладач Петухова О. А.