Інститут інформаційних технологій в економіці

Події

 • 09 Квітня 2019

  Вітаємо Войнікова Миколу з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

  4-5 квітня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  2018/2019н.р. зі спеціалізації «Економічна кібернетика», в якому перше місце та диплом І ступеня здобув студент 4 курсу Інституту інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Войніков Микола Юрійович. Кафедра економіко-математичного моделювання вітає Войнікова Миколу Юрійовича та його наукового керівника Скіцька Володимира Івановича з перемогою та бажають подальших успіхів та нових наукових звершень.   Детальна інформація про результати конкурсу на сайті ЛНУ за посиланням.   До уваги студентів: викладачами кафедри економіко-математичного моделювання, що є випусковою кафедрою з підготовки бакалаврів за освітньо-професійними програмами спеціальності 051 «Економіка»: «Економічна кібернетика», «Цифрова економіка» та магістрів за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», постійно проводиться наукова робота із студентами щодо підготовки для участі в різних науково-практичних конференціях, наукових школах, семінарах, воркшопах, круглих столах, міжнародних та вітчизняних студентських конкурсах наукових робіт, олімпіадах, написання наукових статей за різними науковими напрямками кафедри. Завдяки такій роботі студенти здобувають новий досвід та знання, у них формуються та розвиваються відповідні компетентності, що сприяє їхньому професійному та особистісному розвитку.
 • 19 Лютого 2019
 • 12 Лютого 2019

  Вітаємо випускників-магістрів спеціалізації "Економічна кібернетика" із успішним захистом дипломних робіт!

  Вітаємо випускників-магістрівспеціалізації "Економічна кібернетика" із успішним захистом дипломних робіт! Бажаємо Вам подальших успіхів у професійній діяльності, наснаги на нові досягнення, здійснення задумів! Будьте наполегливими, креативними, творчими, втілюйте свої мрії! На фото: 1. випускники-магістри за спеціалізацією «Економічна кібернетика» кафедри економіко-математичного моделювання. 2. Фото на згадку – випускники-магістри разом із викладачами кафедри ЕММ    
 • 07 Лютого 2019

  Вітаємо Вітлінського Вальдемара Володимировича з нагородою!

  5 лютого,  на засіданні вченої ради працівникам КНЕУ імені Вадима Гетьмана було вручено відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність. Нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» відзначено професора кафедри економіко-математичного моделювання В.В.Вітлінського. Колектив кафедри щиро вітає Вальдемара Володимировича та бажає творчої наснаги та нових звершень!
 • 05 Грудня 2018

  04.12.2018 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання і ризикологія в економіці".

  Засідання семінару 4 грудня 2018 р. Тема: Науковий профіль викладача як основа оцінювання наукометричних показників діяльності викладача, кафедри та університету Доповідач: Скіцько В.І., к.е.н., доцент кафедри економіко-математичного моделювання ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Анотація. Доповідь присвячена особливостям ведення наукових профілів в провідних наукометричних реєстрах (зокрема, Google Scholar, ResearcherID,ORCID) з метою коректного оцінювання наукометричних показників діяльності як окремого викладача, так і кафедри та університета в цілому.
 • 29 Листопада 2018

  Вітаємо Матвійчука Андрія Вікторовича та Піскунову Олену Валеріївну з нагородами!

  За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність у Державному вищому  навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» Матвійчука Андрія Вікторовича, професора кафедри економіко-математичного моделювання,та відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України Піскунову Олену Валеріївну, професора кафедри економіко-математичного моделювання. Колектив кафедри щиро вітає колег та бажає подальших успіхів та творчої наснаги!
 • 04 Жовтня 2018

  04.10.2018 в КНЕУ відбулася Національна науково-методична конференція "Цифрова економіка".

  04.10.2018 в КНЕУ відбулася Національна науково-методична конференція "Цифрова економіка". Офіційний сайт конференції "Цифрова економіка".  
 • 23 Травня 2018

  Кафедру економіко-математичного моделювання нагороджено Почесною грамотою університету "За досягнення високих успіхів в інноваційній діяльності за підсумками 2017 року".

  Кафедру економіко-математичного моделювання нагороджено Почесною грамотою університету "За досягнення високих успіхів в інноваційній діяльності за підсумками 2017 року".
 • 11 Травня 2018

  10.05.2018 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді: "Математичне моделювання економічної ефективності зерновиробництва в Україні".

  10 травня 2018 року 14-30 409 аудиторія Доповідь №1. Назва доповіді: Математичне моделювання економічної ефективності зерновиробництва в Україні Доповідач: Бабич Тетяна Юріївна, старший викладач кафедри економічної кібернетики Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне Науковий керівник: Грицюк Петро Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне Анотація. У доповіді представлені основні результати наукових досліджень доповідача в межах підготовки дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук. Зокрема, у доповіді представлено методику оцінювання економічного та погодно-кліматичного ризиків у зерновиробництві, яка ґрунтується на методі квантильних зон; результати аналізу системи зерновиробництва України; здійснено порівняння існуючих економіко-математичних моделей у зерновиробництві; виконано кореляційно-регресійний аналіз економічних аспектів зерновиробництва; здійснено моделювання рентабельності зерновиробництва з використанням нечіткої логіки; побудовано математичні моделі та розв’язано оптимізаційну задачу розміщення елеваторних комплексів в степовому регіоні України тощо. Доповідь №2. Назва доповіді: Система моделей оцінювання та прогнозування інноваційних фінансових інструментів (на прикладі криптовалют) Доповідач: Даценко Наталія Володимирівна, старший викладач кафедри економіко-математичного моделювання, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Анотація. У доповіді представлені основні результати наукових досліджень доповідача, що полягають у наступному: концептуальні положення оцінювання та аналізу доцільності використання крипто валюти як інструменту інвестування на основі фрактального аналізу та авто регресійних моделей часових рядів; побудовано комплекс економіко-математичних моделей прогнозування прибутковості крипто валюти з врахуванням невизначеності та породженого нею ризику; показано результати експериментів.
 • 26 Квітня 2018

  Наукова студентська конференція «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти».

  25 квітня 2018 року в рамках 85-ї наукової студентської конференції «Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти» відбулося засідання Платформи «Економіко-математичне моделювання», де студенти КНЕУ представляли результати своїх досліджень за різними напрямками. Студенти найкращих доповідей були нагороджені Почесними грамотами КНЕУ, зокрема, Перше місце посіли студенти Дробина Ю.С. та Лукіна А.В., 4 курс, спеціальність 6502, з доповіддю «Розрахунок окупності впровадження сонячних батарей для домогосподарств» (н.к. – Мірошниченко І.В., к.е.н., ст. викладач кафедри економіко-математичного моделювання).     Фото 1. Учасники та переможці платформи «Економіко-математичне моделювання». Фото 2. Почесна грамота переможців.  
перша :: 1 2 3 :: Остання