Інститут інформаційних технологій в економіці

Проекти

Перелік наукових грантів, за якими працювали науковці кафедри, що 

фінансувались закордонними організаціями

  • ВиконавецьДжалладова Ірада Агаверді кизи. MeMovII.EV 902004007/21400 c.p. (research project No. 02.2.69/0.0./0.0/18/053/0016962) by the grant FP-S-22-7977. Термін: з 1.07 по 30.09.2022. Замовник: Internal GrantAgency at Brno University of Technology.
  • ВиконавецьДжалладова Ірада Агаверді кизи. Участь у програмі Національного наукового центру вчених з України для продовження наукових досліджень в Польщі. Термін: 1.09.2022 – 28.02.2023 рр.. Замовник: Білостокський університет (м. Білосток, Польща).
  • Виконавець: Мамонова Ганна Валеріївна. Стажування Міжнародному дослідному центрі нейроінтелекту Токійського університету (Японія). Стажування проводиться у рамках «Програми екстреної допомоги для науковців та студентів, які знаходяться в групі ризику після вторгнення Росії в Україну». В програмі стажування проведення науково-методичних семінарів з метааналізу та математичної статистики для персоналу дитячої лабораторії Міжнародного дослідного центру нейроінтелекту Токійського університету (IRCN Babylab); проведення науково-дослідного експерименту про ефективність вивчення математики за допомогою коміксів.. Термін: з серпня 2022 по квітень 2023. 

 

Наукові та науково-технічні проекти кафедри

  • The mutual project of the Kyiv National Economic University (KNEU) and the Faculty of Business and Management, Brno University of Technology (FBM BUT) is based on long-term cooperation in the field of science and research on an individual basis under the contract of 2018. The main aim of the project is to provide both students and academics with the opportunity to extend their existing knowledge and skills at a partner university, strengthen the existing relations in the field of education, science and research and thanks to the intense cooperation of teachers, create the joint “Information Security Management” master study programme (Double degree). In the field of science, we will solve issues related to information security together. The following types of mobility are planned within the project: Study stay of KNEU doctoral students at BUT– two PhD students.
  • Рамкова угода про співпрацю між КНЕУ та Технічний університет м. Брно (Чеська республіка). 2017-2022 (Обмін студентами, oбмін викладачами та персоналом, oбмін науковими і дидактичними матеріалами, досвідом та ідеями, cпільні дослідницькі та навчальні заходи, cпівпраця в межах програм ЄС та ін. інституцій).
  • Erasmus +2019 – 1 – CZ01 – KA 107 – 061099 Чеська республіка. 
  • Рамкова угода про співпрацю між КНЕУ та Університетом м. Белосток (Польща). 2019-2024 (Обмін студентами, oбмін викладачами та персоналом, oбмін науковими і дидактичними матеріалами, досвідом та ідеями, cпільні дослідницькі та навчальні заходи, cпівпраця в межах програм ЄС та ін. інституцій).
  • Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки здійснює співробітництво з SoftServe IT Academy. SoftServe— це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій і навчання. ІТ Академія при Університеті SoftServeпропонує широку низку спеціальностей, пов’язаних з ІТ – від розробки програмного забезпечення і контролю якості, до управління проектами та бізнес-аналітики. Викладачі кафедри пройшли стажування з Teacher'DevOps Course.
Остання редакція: 02.06.23