Вітаємо випускників кафедри ММтаС, нових бакалаврів із спеціалізації «Економічна кібернетика», з успішним захистом кваліфікаційних бакалаврських робіт!17 Червня 2021р.

У час цифрових трансформацій в різних сферах економіки та суспільства, коли терміни «Data Science», «Індустрія 4.0», «цифрова економіка», «цифрове суспільство» та багато інших стають буденністю, саме фахівці, які здатні блискавично та результативно вирішувати складні сучасні задачі з використанням новітніх засобів економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій (ІТ), стають одними із затребуваних на ринку праці. До таких фахівці наразі можна віднести й випускників спеціалізації «Економічна кібернетика» (спеціальність 051 Економіка).

Щиро вітаємо випускників кафедри ММтаС, нових бакалаврів із спеціалізації «Економічна кібернетика», з успішним захистом кваліфікаційних бакалаврських робіт та зичимо їм подальших звершень у професійному житті!

Колектив кафедри ММтаС.