3-й день роботи платформи: "СМАРТ-АНАЛІТИКА ТА БЕЗПЕКА В ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТАХ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ"03 Травня 2024р.

3 травня 2024 року кафедрою системного аналізу та кібербезпеки було проведено засідання секції 3. Аналітика кібербезпеки критичної інфраструктури ЄС та України в рамках 91-ї щорічної студентської наукової конференції "Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України".

Секція 3 платформи "Смарт-аналітика та безпека в інноваційних проєктах для відновлення України" проходила у змішаному форматі (онлайн+офлайн) за участі модераторів (Мамонова Г.В., Труш М.С., Калганова В.І.), 24 доповідачів та наукових керівників.

Усього представлено 17 наукових проєктів від студентів 1-6 курсів спеціальностей "Кібербезпека та захист інформації", "Системний аналіз" та "Комп'ютерні науки".

Модераторами було визначено найкращі роботи студентв:

1 місце: Трепіньйон Павло, 2 курс, ІК-201

Квантові системи. Ризики, переваги та застосування в кібербезпеці

Науковий керівник: Мамонова Г.В.

2 місце: Мелещенко Дмитро та Гавука Єлизавета,  1 курс, ІН-103

Оцінка кібербезпеки фінансових структур в країнах Європейського Союзу та Україні

Науковий керівник: Мамонова Г.В.

3 місце: Бобров АртемНемченко Денис, Кисельов Євгеній, 3 курс, ІК-302

Особливості кібербезпеки дата-центрів країн ЄС та України

Науковий керівник: Башняков О.М.

Переможців нагороджено призами.

Вдячні всім учасникам та науковим керівникам!
До нових зустрічей на заходах кафедри системного аналізу та кібербезпеки