Зі скорботою повідомляємо, що 10 березня на 83-му році пішов з життя доцент кафедри інформатики та системології НІКОЛЕНКО АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ29 Березня 2023р.

Анатолій Григорович народився 30 червня 1940 року. У 1963 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка, а у 1966 році Київський інститут народного господарства.

Понад 40 кращих років життя Анатолій Григорович віддав Київському національному економічному університету . Понад 40 років він ходив до своїх студентів. Багато років очолював профспілкову організацію факультету інформаційних систем і технологій. Відкритий і чесний, справедливий і вимогливий. Таким його запам’ятають колеги і студенти. І сьогодні нам важко збагнути цю втрату.

Це була дуже енергійна людина, великий працелюб, люблячий чоловік, батько, дідусь. У цей весняний день він пішов у вічність, у той незнаний, невідомий нікому світ, з якого немає вороття.

Хтось із великих казав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа».

Бракує слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги і шани. Стискає душу непрошений біль.

Ми збережемо світлу пам’ять про Анатолія Григоровича у наших серцях і завжди будемо згадувати прекрасного викладача, який прикрашав своєю особистістю не лише рідний виш, а й українську землю.

Вічна пам’ять!

Колектив кафедри