Інститут інформаційних технологій в економіці

III МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ07 Березня 2021р.

Кафедра інформаційних систем в економіці ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" має приємну нагоду запросити Вас на IІI Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ» , яка відбудеться 15-16 квітня 2021 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Мета конференції: обмін інформацією з науковими і практичними результатами досліджень, обговорення актуальних проблеми сучасних інформаційних та інноваційних технологій і систем, питань розробки програмних комплексів і пакетів для управління і систем прийняття рішень.

Для ознайомлення - Інформаційний лист конференції

Участь у конференції та публікація електронного збірника тез для студентів, аспірантів та молодих вчених – безкоштовна

Конференція відбудеться в дистанційному режимі. 

Важливо, до 8 квітня 2021 року (включно):

  • подати заявку: https://forms.gle/Eg64YXryD6QDaHK38;

  • надіслати тези: konf_kafise@ukr.net.

Робочі мови конференції – українська, польськаболгарськаанглійська, російська. 

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, що буде опубліковано на сайті КНЕУ та розіслано учасникам. 

Адреса: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кафедра інформаційних систем в економіці; телефон для довідок: (044) 537-07-39