Інститут інформаційних технологій в економіці

IV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ»20 Квітня 2023р.

Кафедра інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана має приємну нагоду запросити Вас на IV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ», яка відбудеться 20-21 квітня 2023 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана».

Мета конференції: обмін інформацією з науковими і практичними результатами досліджень, обговорення актуальних проблеми сучасних інформаційних та інноваційних технологій і систем, питань розробки програмних комплексів і пакетів для управління і систем прийняття рішень.

Для ознайомлення - Інформаційний лист конференції

Участь у конференції та публікація електронного збірника тез для студентів, аспірантів та молодих вчених – безкоштовна

Конференція відбудеться в дистанційному режимі. 

Важливо, до 11 квітня 2023 року (включно):

Робочі мови конференції – українська, польськаболгарськаанглійська. 

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, що буде опубліковано на сайті КНЕУ та розіслано учасникам. 

Адреса: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кафедра інформаційних систем в економіці; телефон для довідок+38 095 760 54 36.