Інститут інформаційних технологій в економіці

V Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ»11 Березня 2024р.

Кафедра інформаційних систем в економіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана має приємну нагоду запросити Вас на V Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів і студентів «СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ В УПРАВЛІННІ», яка відбудеться 18 – 19 квітня 2024 р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Мета конференції: обмін інформацією з науковими і практичними результатами досліджень, обговорення актуальних проблеми сучасних інформаційних та інноваційних технологій і систем, питань розробки програмних комплексів і пакетів для управління і систем прийняття рішень.

Для ознайомлення - Інформаційний лист конференції.

Участь у конференції та публікація електронного збірника тез для студентів, аспірантів та молодих вчених – безкоштовна

Важливо, до 17 квітня 2024 року (включно):

Робочі мови конференції – українська, польськаболгарськаанглійська, німецька.

За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, що буде опубліковано на сайті КНЕУ та розіслано учасникам. 

Адреса:  вул. Дегтярівська, 49Г (2 корпус Університету); 8 поверх, каб. 83кафедра інформаційних систем в економіці; телефон для довідок: +38044-503-84-43, +38095-760-54-36