Вітаємо завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Вітлінського Вальдемара Володимировича з ювілеєм!25 Грудня 2014р.

Вельмишановний Вальдемар Володимирович, прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Ювілею!

Від усього серця висловлюємо Вам наші слова вдячності та пошани. Бажаємо Вам залишатися таким енергійним, діловим, відповідальним та потрібним людям, яким ми Вас знаємо, до ста літ. Нехай кожен Ваш новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу! Здоров’я Ваше хай завжди буде міцним, успіхи – вражаючими, друзі – вірними, а родина – благополучною. Нехай таланить Вам у всьому ще многії і благії літа!

З повагою, колектив кафедри економіко-математичного моделювання.