Вітаємо Матвійчука Андрія Вікторовича та Піскунову Олену Валеріївну з нагородами!29 Листопада 2018р.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність у Державному вищому  навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» нагороджено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» Матвійчука Андрія Вікторовича, професора кафедри економіко-математичного моделювання,та відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України Піскунову Олену Валеріївну, професора кафедри економіко-математичного моделювання. Колектив кафедри щиро вітає колег та бажає подальших успіхів та творчої наснаги!