Результати наукової студентської конференції "Соціально-економічні перспективи України у XXI століття"16 Квітня 2013р.

На 80-у наукову студентську конференцію «Соціально-економічні перспективи України у XXI століття», яка проходила 11-16 квітня 2013 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», було подано 35 доповідей студентів, які займались науковою роботою під керівництвом викладачів кафедри. На засіданні секції «Економіко-математичне моделювання» (керівник секції к.е.н., доцент Долінський Л.Б.) з доповідями виступили 42 студенти з різних факультетів КНЕУ. Доповідь студентки 2 курсу Савіцької Ольги «Прогнозування ціни на товар з використанням кількісних і якісних факторів у множинних лінійних регресіях» (науковий керівник Шатарська І. Ф.) рекомендовано до друку у збірнику наукових праць КНЕУ.