І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за 2012 рік05 Листопада 2012р.

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів в нашому університеті триває І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Роботи студентів, підготовлені на конкурс за напрямком "Кількісні методи в економіці (економіко-математичне моделювання)", приймаються на кафедрі економіко-математичного моделювання до 19 грудня 2012 року включно (до 14.00). 20 грудня 2012 року на кафедрі відбудеться публічна презентація студентами представлених на конкурс робіт, за результатами якої й будуть обрано три найкращі, що будуть брати участь у наступних турах конкурсу.

Заохочуємо до участі усіх студентів, які мають бажання показати свої наукові наробки світові та отримати гідне визнання!!!