Проведено інтернет-конференцію «Моделирование и прогнозирование социально-экономических процессов»21 Березня 2014р.

13-14 березня 2014 року проведено IV Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію молодих вчених і студентів «Моделирование и прогнозирование социально-экономических процессов». Серед організаторів конференції – кафедра економіко-математичного моделювання ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана». У конференції прийняли участь студенти 4 курсу спеціальності «Економічна кібернетика»:
Ліпанова Юлія В‘ячеславівна
Чернець Олена Олександрівна

Трансляція:
13 березня 2014р.
Міжнародна інтернет-конференція студентів та молодих вчених  "Моделирование и прогнозирование социально-экономических процессов"

Вітальне слово учасникам конференції Вітлінського Вальдемара Володимировича - доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіко-математичного моделювання ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана"

Вітальне слово Вітлінського В.В.