Вітаємо студентку Інституту інформаційних технологій в економіці Івлієву Катерину Геннадіївну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»!07 Травня 2020р.

У квітні 2020 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 н.р. зі спеціалізації «Економічна кібернетика», у якому диплом ІI ступеня здобула студентка четвертого курсу Інституту інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Івлієва Катерина Геннадіївна.

Кафедра економіко-математичного моделювання вітає Катерину та її наукового керівника к.е.н. Мірошниченка Ігоря Вікторовича з перемогою та бажає творчої наснаги, професійного зростання  та нових  досягнень у науковій роботі!

Студент 4 курсу Позняк Сергій Петрович був нагороджений відзнакою у номінації «За неординарний підхід до вирішення проблеми».  Вітаємо Сергія та його наукового керівника к.т.н., доцента Коляду Юрія Васильовича.