В рамках роботи наукового гуртка "ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві" 5 листопада 2021 року відбулася зустріч – гостьова лекція на тему "Необанки як ма06 Листопада 2021р.

В рамках роботи наукового гуртка "ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві" (кафедра математичного моделювання та статистики) 5 листопада 2021 року відбулася зустріч – гостьова лекція на тему "Необанки як майбутнє банківського бізнесу".

Запрошений спікер:

Олег Власенко, технічний директор sportbank, Co-Founder& CTODYVOTECH.

Модерували зустріч:

Володимир Скіцько, к.е.н,, доцент, кафедра ММС.

ЮрійКриворучко, HRD sportbank, HRD DYVOTECH.

Довідка: Sportbank - український необанк, що є продуктом, створеним у співпраці N1 Management Company та DYVOTECH, що здобув перемогу в номінації «Найкращий український FinTech-стартап» за версією PaySpace Magazine Awards в 2019 році.

Були розглянуті питання щодо сьогодення традиційних банків та необанків; виклики, які стоять наразі перед ними; майбутні перспективи розвитку необанків та банківського бізнесу; вимоги до сучасних фахівців банківського сектору як економістів та ІТ фахівців.

Після лекції студенти мали змогу поставити свої запитання до запрошеного спікера, а студента, який задав, на думку запрошених гостей, найцікавіше запитань, чекав сюрприз.