19.11.2021 в рамках роботи наукового гуртка "ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві" відбулася зустріч – гостьова лекція на тему "Основні аспекти кібербезпеки".27 Листопада 2021р.

В рамках роботи наукового гуртка "ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві" (кафедра математичного моделювання та статистики) 19 листопада 2021 року відбулася зустріч – гостьова лекція на тему "Основні аспекти кібербезпеки".

Запрошений спікер:

Ростислав Синицький, магістр, аспірант КНЕУ, сертифікований спеціаліст за програмою  IBM Cybersecurity Analyst.

Модератор зустрічі:

Володимир Скіцько, к.е.н,, доцент, кафедра ММС.

Були розглянуті різні аспекти кібербезпеки, зокрема: методи захисту та нападу, політики інформаційної безпеки, соціальна інженерія тощо.

Після лекції студенти мали змогу поставити свої запитання до запрошеного спікера.