Кафедра математичного моделювання та статистики щиро вітає всіх студентів-учасників ювілейної 90-ї студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України»!10 Травня 2023р.

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА СТАТИСТИКИ
ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ
ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ СТУДЕНТІВ-УЧАСНИКІВ ЮВІЛЕЙНОЇ 90-Ї СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»

9 травня у межах роботи Ювілейної 90-ї наукової студентської конференції «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України» (17 квітня – 20 травня) на базі кафедри математичного моделювання та статистики пройшло он-лайн засідання платформи «Кількісні методи економічних досліджень» та обговорення результатів студентських наукових робіт.

У роботі конференції взяли участь студенти Інституту інформаційних технологій в економіці, Факультету економіки та управління, Факультету маркетингу.

Усі представлені наукові дослідження проведені на високому рівні, вирізняються актуальністю та практичною спрямованістю результатів. За підсумками обговорення було відзначено роботи, які посіли призові місця:

Секція 1. Застосування математичного моделювання та технологій Data Science для післявоєнного відродження України:

1-е місце– студентка Андрущенко Аліна, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Мірошниченко І. В.) за доповідь «Розвиток української музики у післявоєнний період за допомогою методів машинного навчання».

1-е місце – студент Ткачук Віталій, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник д.е.н., професор Піскунова О. В.) за доповідь «Оцінювання спроможності територіальних громад Рівненської області за соціально-економічним показником їхнього розвитку».

2-е місце – студенткаБабак Людмила, ІІТЕ, ІЕ-301 (науковий керівник ст. викладач Шатарська І. Ф.) за доповідь «Використання кореляційного та регресійного аналізу для оцінки заробітної плати промислової сфери».

2-е місце – студентка Мороз Вероніка, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Ткач О. В.) за доповідь «Оцінювання надійності банків методами економіко-математичного моделювання».

2-е місце – студентка Степаненко Юлія, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Осипова О. І.) за доповідь «Роль ринку ІТ-послуг в післявоєнному відновленні та розвитку України».

3-е місце – студентка Глебець Діана, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Лук’янець Т. В.) за доповідь «Аналіз та дослідження впливу вірусного контенту на українське суспільство у воєнний та післявоєнний періоди».

3-е місце – студентка Красноусова Поліна, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Лук’янець Т. В.) за доповідь «Прогнозування мінімальної заробітної плати для післявоєнного періоду в Україні».

3-е місце – студентка Слободянюк Анна, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.ф.-м.н., професор Юнькова О. О.) за доповідь «Аналіз впливу корупції на макроекономічну безпеку країни».

3-е місце – студентка Степаненко Юлія, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Лук’янець Т. В.) за доповідь «Виклики та перспективи банківської сфери України: досвід в умовах війни та післявоєнне відновлення».

Секція 2. Інноваційні технології статистичних досліджень та Big Data у розвитку України післявоєнного періоду:

1-е місце– студентка Єзгор Єлизавета, ФМ, РУ-201, (науковий керівник ст. викладач Петухова О.А.) за доповідь «Використання сучасних методів та технологій збору даних».

1-е місце– студент Пустоваров Данііл, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Інноваційні технології статистичних досліджень у визначенні основних тенденцій розвитку соціально-економічних явищ в Україні».

2-е місце– студентГайовий Артур, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Статистичні дослідження в умовах воєнного стану».

2-е місце– студенткаКострова Катерина, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Розвиток України у сфері комунікацій за допомогою статистичних досліджень і Big Data».

3-е місце– студенткаГубарєва Анна, ФМ, РУ-201 (науковий керівник ст. викладач Петухова О.А.) за доповідь «Світові стандарти в сфері збору та аналізу статистичних даних».

3-е місце– студенткаПравдюк Владислава, ФЕУ, ЕП-102 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Державна статистика сучасної України, її роль та основні етапи розвитку».

3-е місце– студентка Радловська Вікторія, ФМ, РУ-201 (науковий керівник ст. викладач Петухова О.А.) за доповідь «Забезпечення відкритості та доступності статистичної інформації в умовах військового стану».

Модератор платформи                                                            к.е.н., доцент Лук’янець Т. В.