Вебінар «CHATGPT: як досконало спілкуватися з штучним інтелектом»21 Квітня 2023р.

Вебінар «CHATGPT: ЯК ДОСКОНАЛО СПІЛКУВАТИСЯ З ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ»

18 квітня 2023 року відбувся перший вебінар із серії «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА: DATASCIENCEIT, ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ЕКОНОМІКА ЯК ЄДИНЕ ЦІЛЕ», які організовані кафедрою математичного моделювання та статистики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Перший вебінар був присвячений актуальному для сьогодення питанню: використання засобів штучного інтелекту (чат-ботів) у професійній діяльності та у звичайному повсякденному житті.

Ми вдячні усім, хто проявив інтерес до нашого вебінару, та за Ваші запитання.

Анонсуємо, що наступний вебінар відбудеться за 2 тижні (орієнтовно 2 травня 2023 року). Детальна інформація буде згодом.

Відео першого вебінару Ви можете переглянути за посиланням: https://youtu.be/lGdDESJMZCM

Продуктивного перегляду та до зустрічі на вебінарах.