Вітаємо студентів-учасників 89-ї студентської наукової конференції «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України»!09 Червня 2022р.

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА СТАТИСТИКИ
ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ
ЩИРО ВІТАЄ ВСІХ СТУДЕНТІВ-УЧАСНИКІВ 89-Ї СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА ПРОЄКТИ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ»

З 20 травня по 04 червня у межах роботи 89 наукової студентської конференції «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України» на базі кафедри математичного моделювання та статистики пройшло он-лайн обговорення результатів студентських наукових робіт за платформою «Кількісні методи в економіці», презентації яких розміщені на офіційному сайті кафедри.

У роботі конференції взяли участь студенти Інституту інформаційних технологій в економіці, Факультету економіки та управління, Факультету міжнародної економіки і менеджменту.

Усі представлені наукові дослідження проведені на високому рівні, вирізняються актуальністю та практичною значимістю результатів. За підсумками обговорення було відзначено роботи у напрямках двох секцій платформи «Кількісні методи в економіці».

Секція 1. Математичне моделювання та технології Data Science:

1-е місце– студентка Андрущенко Аліна, ІІТЕ, ІЕ-301 (науковий керівник ст. викладач Кравченко В. Л.) за доповідь «Аналіз параметрів, які впливають на появу аудіо-продукції у Топ-50 стримінгового сервісу Spotify».

1-е місце – студент Єгупов Кирил, ІІТЕ, ІЕ-402 (науковий керівник к.е.н., доцент Кравченко Т. В.) за доповідь «Погрозування роздрібних продажів споживчих товарів».

2-е місце – студентки Власенко Валерія та Кравченко Вероніка, ІІТЕ, ІДС-501 (науковий керівник д.е.н., професор Піскунова О. В.) за доповідь «Моделювання виробничих систем «розумних підприємств»: аналіз зарубіжного досвіду».

3-е місце – студентки Карпенко Марія та Васильєва Катерина, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Мірошниченко І. В.) за доповідь «Дослідження інвестиційної привабливості американського фондового ринку на основі аналізу індексу S&P500».

3-е місце – студентка Кропивко Дар’я, ІІТЕ, ІЕ-401 (науковий керівник к.е.н., доцент Кравченко Т. В.) за доповідь «Дослідження ринку торгівельних апаратів як альтернативний шлях розвитку безконтактної торгівлі в Україні».

Секція 2. Технології статистичних досліджень та Big Data для економічного відродження України:

1-е місце– студентки Крашеніннікова Олександра та Піщікова Катерина, ІІТЕ, ІДС-501 (науковий керівник д.е.н., професор Піскунова О. В.) за доповідь «Застосування DATA-DRIVEN методів для підвищення ефективності бізнесу».

2-е місце– студентка Федорук Єлізавєта, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Конфіденційність персональних даних у Big Data для економічного відродження України».

2-е місце– студентка Хібовська Ангеліна, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Використання та роль технологій Big Data і Google Analytic».

3-е місце– студентка Шпетна Ірина, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Місце України на світовому ринку технологій Big Data».

3-е місце– студентка Касьянюк Софія, ФЕУ, ЕП-101 (науковий керівник д.е.н., професор Бараник З. П.) за доповідь «Використання технологій Big Data для розвитку вищої освіти».

3-е місце– студентка Голубик Анастасія, МЕМ, МЕ-201 (науковий керівник к.е.н., доцент Скіцько В. І.) за доповідь «Перспективи України у післявоєнному розвитку та роль Big Data у даному процесі».

У НОМІНАЦІЇ «НАЙКРАЩА ПРЕЗЕНТАЦІЯ» за результатами опитування студентів-учасників переможницею стала:

Андрущенко Аліна, ІІТЕ, ІЕ-301 на тему «Аналіз параметрів, які впливають на появу аудіо-продукції у Топ-50 стримінгового сервісу Spotify» (науковий керівник ст. викладач Кравченко В. Л.)