20.05.2022 в рамках роботи наукового гуртка «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві» відбулася онлайн зустріч із доктором Ніною Різун на тему «Smart сity: вплив технологій на розвиток міста».21 Травня 2022р.

В рамках роботи наукового гуртка (дискусійного клубу) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві», що діє на кафедрі математичного моделювання та статистики, 20 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч із доктором Ніною Різун, доцентом кафедри інформатики в управлінні факультету менеджменту та економіки Гданською Політехніки (Gdańsk University of Technology, Politechnika Gdańska) на тему «Smart сity: вплив технологій на розвиток міста».

Модератор зустрічі: Володимир Скіцько, доцент кафедри математичного моделювання та статистики, Інститут інформаційних технологій в економіці, КНЕУ.

Лекція та обговорення відбувалися англійською мовою.

Лекція була присвячена актуальним питання розвитку сучасного міста в умовах цифрових трансформацій, були піднятті питання щодо використання технологій Велики Даних, Відкритих даних, Штучного інтелекту, Інтернету речей та Блокчейн, зокрема, щодо ненавмисних негативних наслідків їх застосування, яким чином ці технології чинять вплив на досягнення цілей управління розумним містом тощо.

Після лекції слухачі мали змогу задати свої питання та отримати розлогі відповіді.