11.05.2022 відбулося чергове засідання наукового гуртка “ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві”. Тема зустрічі: «Кібербезпека: нові виклики в умовах війни».11 Травня 2022р.

Сталою доброю традицією наприкінці кожного семестру запрошувати на зустріч із студентами, які вивчають дисципліну «Цифрова економіка» в рамках роботи наукового гуртка «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві» (кафедра математичного моделювання та статистики) фахівця з кібербезпеки Ростислава Синицького, а ще він і викладач, і аспірант, і геймер. І цього семестру під час війни також відбулася така онлайн зустріч 11 травня 2022 року на тему «Кібербезпека: нові виклики в умовах війни».  Модератор зустрічі: Володимир Скіцько, к.е.н,, доцент, кафедра ММС.

Після лекції студенти мали змогу задати свої питання, чим вони й скористалися, а тому дискусія та обговорення виявилися не менш захоплюючими та тривалими ніж сама лекція. Були розглянуті різноманітні питання кібербезпеки та інформаційної безпеки, зокрема, про основні загрози сьогодення в умовах війни та пандемії короновірусу, цифрову гігієну та багато іншого.