26.04.2021 відбулося засідання студентського наукового гуртка (дискусійного клубу) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві».26 Квітня 2021р.

26 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулося друге засідання студентського наукового гуртка (дискусійного клубу) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві» (керівник гуртка: Скіцько Володимир, к.е.н., доцент), яке було присвячено темі вітчизняного блогерства. З цікавими доповідями виступили студенти 2го курсу спеціальності «Міжнародна економіка», в яких вони окреслили актуальні напрямки вітчизняного блогерства, ознайомили з найяскравішими та топовими блогерами за різними напрямками, назвали переваги та недоліки блогерів та багато іншого. Після доповідей була жвава дискусія, на якій, зокрема, було обговорено такі питання як: хто може стати блогером і що для цього потрібно; чи є блогерство конкурентом програмам звичайного телебачення та радіо; способи заробляння грошей блогерами; соціальна відповідальність; дотримання авторських прав та інше.

Наступна зустріч запланована на травень 2021 року онлайн і буде присвячена кіберспорту.