На кафедрі математичного моделювання та статистики розпочав свою роботу студентський науковий гурток (дискусійний клуб) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві.20 Квітня 2021р.

Шановні друзі. Раді повідомити, що на кафедрі математичного моделювання та статистики Інституту інформаційнихтехнологій в економіці розпочав свою роботу студентський науковий гурток (дискусійний клуб) «ЦифрЕк: цифрові трансформації в економіці та суспільстві», керівник гуртка: Скіцько Володимир, к.е.н., доцент. Пілотне перше засідання відбулося 12-го квітня 2021 року онлайн, та було присвячено цифровому мистецтву та NFT (невзаємозамінним токенам), що можуть стати трендом у сфері блокчейну в 2021 році. У першому засіданні гуртка узяли участь студенти 2го курсу спеціальності «Міжнародна економіка», які обрали вибіркову дисципліну «Цифрова економіка». Було заслухано доповідь Зоріло Ганни на тему «Цифрове мистецтво», де вона розказала про розвиток цифрового мистецтва від першої комп’ютерної анімації до Mathematical Art, Data Art, Pixel Art, Digital Illustration, AR/VR-арту, а також про останніновини у цифровому мистецтві та сфері NFT. Під час жвавого обговорення студентами було також згадано вітчизняні художники, роботи яких можна віднести до цифрового мистецтва; цікаві події у сфері моди, які стали знаковими цього рокутощо.

Наступна зустріч запланована на 26 квітня 2021 року онлайн і буде присвячена вітчизняному блогерству та кіберспорту.