Результати II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2020/202123 Квітня 2021р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1457 та наказу Ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» від 17.02.2021 № 76 на базі кафедри математичного моделювання та статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» у 2020-2021 н.р.

Завершила ІІ тур Конкурсу підсумкова науково-практична конференція, яка відбулася 21-22 квітня 2021 року у режимі відеоконференції.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»!

Дипломи, грамоти та сертифікати будуть надіслані переможцям поштою.

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика

Автори робіт, нагороджені відзнаками у номінаціях