27.06.2024р. Про участь викладачів кафедри ММС у підготовці учнів до Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України»27 Червня 2024р.

«GENIUS Olympiad Ukraine» – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у Міжнародному конкурсі «GENIUS Olympiad» (Олімпіада Геніїв), який є найбільшим щорічним конкурсомпроєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, що проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

Викладачі нашої кафедри також долучаються до підготовки учнів шкіл для участі у цьому конкурсі.

Колектив кафедри ММС вітає Скіцька Володимира з отриманням Сертифіката ТРЕНЕРА Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine) – 2024 в категорії «Програмування».