25.05.2024 року відбувся захід "Відкритий КНЕУ-2024", в якому активно брала участь кафедра математичного моделювання та статистики!29 Травня 2024р.

ВІТАЄМО, ШАНОВНІ ДРУЗІ!

МИ РАДІ ПОДІЛИТИСЯ З ВАМИ ВРАЖЕННЯМИ ВІД ЗАХОДУ «ВІДКРИТИЙ КНЕУ-2024», ЯКИЙ ВІДБУВСЯ 25 ТРАВНЯ 2024 РОКУ В КНЕУ. ЦЕ БУВ ЧУДОВИЙ ДЕНЬ, СПОВНЕНИЙ НОВИХ ЗНАЙОМСТВ ТА ЦІКАВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

У рамках заходу наша кафедра презентувала освітню програму першого (бакалаврського) рівня «Економічна кібернетика». Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватися з директором Інституту інформаційних технологій в економіці Ващаєвим Сергієм Сергійовичем, гарантом освітньої програми «Економічна кібернетика» Притомановою Ольгою Михайлівною та присутніми викладачами кафедри і дізнатися більше про особливості навчання та перспективи професійного розвитку. Особливою подією став майстер-клас, проведений викладачем нашої кафедри Кравченко Вікторією Леонідівною.

Ми щиро вдячні нашим студентам, які активно допомагали в організації та проведенні заходу. Ваша підтримка і ентузіазм зробили цей день незабутнім для всіх учасників!

Сподіваємося на нові зустрічі та бажаємо успіхів усім майбутнім студентам! До зустрічі на посвяті у студенти КНЕУ!

З найкращими побажаннями,

кафедра математичного моделювання та статистики КНЕУ