20.05.2024 В рамках співробітництва кафедри математичного моделювання та статистики та Київською МАН оголошено результати конкурсу наукових досліджень20 Травня 2024р.

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА СТАТИСТИКИ
ІНСТИТУТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЕКОНОМІЦІ

ПЛІДНО СПІВПРАЦЮЄ

З ВІДДІЛЕННЯМ «ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ» КИЇВСЬКОЇ МАН

В рамках співробітництва кафедри математичного моделювання та статистики  Інституту інформаційних технологій в економіці та Київської МАН проведено конкурс наукових робіт, за результатами якого учень 10 класу Волков Костянтин зайняв почесне ІІІ місце (науковий керівник – старший викладач кафедри математичного моделювання та статистики Шатарська І.Ф.)

Актуальність дослідження зумовлена прикладним значенням шкільного курсу математики, зокрема – використанням методу координат, лінійних і квадратичних функцій, графічного способу розв’язування систем нерівностей із двома змінними в задачах математичного програмування із двома змінними, а також застосування інформаційних технологій – надбудови «Розв’язувач» програмного забезпечення Еxcel.

Результати дослідження презентувалися для учнів 10-х класів школи.

Щирі вітання!