Визначено кращого студента КНЕУ 2013!18 Листопада 2013р.

13 листопада відбувся загальноуніверситетський конкурс «Кращий студент КНЕУ 2013» - програма, яка щорічно проводиться з метою виявлення найталановитіших студентів Університету. Даний конкурс проводиться серед студентів 2-5 курсів денної форми навчання в кількох номінаціях. Переможці отримують нагороди і можливість позмагатися в званні Кращий студент Києва та України!
А от абсолютну перемогу (комплексна характеристика) та звання кращий студент КНЕУ 2013 отримала студентка Факультету інформаційних систем і технологій спеціальності "Економічна кібернетика" - Галина Бесчастна! Конкурсантка виявилась напрочуд різносторонньою особистістю й представила багато чудових ідей та проектів. Галина є переможницею багатьох наукових конкурсів, учасницею соціальних проектів, а також творча особистість.
Незабаром Галина буде як представник КНЕУ боротися за звання кращого студента на рівні міста Києва та України. Побажаємо їй успіхів та подальших перемог!!!

Детальніше про результати конкурсу.