Інститут інформаційних технологій в економіці

Про результати співробітництва кафедри ММС з НЦ «МАНУ» в рамках вебінару-практикуму «Цифровий урок: ідеї, сюжети, дизайни, ресурси» 1 грудня 2024 року23 Грудня 2024р.

Результати співробітництва з НЦ «МАНУ».

 

Наші викладачі не лише самі використовують цифрові інновації під час проведення занять із здобувачами освіти (студентами), але й радо діляться своїм досвідом із колегами, в тому числі й вчителями шкіл, ліцеїв, гімназій.

На запрошення представників лабораторії з розвитку критичного мислення Національного центру «Мала академія наук України» та спільноти онлайн-хабу «Цифровий простір педагога» під час вебінару-практикуму для педагогічних працівників «Цифровий урок: ідеї, сюжети, дизайни, ресурси» (що було проведено 1 грудня 2024 року) Володимир Скіцько, доцент кафедри ММС, провів майстер-клас на тему «Нові можливості ChatGPT та підвищення продуктивності разом з Cabina.AI».

Під час вебінару Володимир Скіцько поділився власними кейсами відповідального використання ШІ-сервісів у підготовці та проведенні занять, створенні нового контенту, який підвищує креативність подачі матеріалу.

Особливий акцент було зроблено на практичному впровадженні ШІ-сервісів  в щоденну педагогічну діяльність; розробці творчої складової занять, що має мотивувати здобувачів освіти (учнів та студентів) до активного навчання; використанні різних ШІ-сервісів для підвищення креативності як педагога, так і здобувача освіти.

Взаємодія викладачів закладів вищої освіти та закладів середньої освіти є важливою в контексті підготовки здобувача освіти в умовах цифрової трансформації та прискореного розповсюдження ШІ-сервісів. Участь в подібних заходах дозволяє обмінятися досвідом із колегами та здобути нові знання, які мають допомогти у підвищенні якості освіти.