Другий день ювілейної 90-тої щорічної студентської наукової конференції18 Травня 2023р.

18 травня 2023 року пройшов другий день засідання платформи СУЧАСНОЇ АНАЛІТИКИ І КІБЕРБЕЗПЕКИ, яка організована Кафедрою комп'ютерної математики та інформаційної безпеки в межах "90-ої ювілейної студентської наукової конференції за міжнародною участю „ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ ДЛЯ ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ”.

Тематичний напрямок роботи конференції за 18 травня: «ЦИФРОВА КУЛЬТУРА: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ І РОЗВИТКУ». В рамках платформи було заслухано 21 наукову доповідь.

Оргкомітетом особливо відмічені доповіді студентів та магістрантів: Павлова Арсена (магістранта 2 курсу, спеціальність Системний аналіз); Кузюри Марії(студентки 1 курсу, спеціальність Системний аналіз); Снігур Анастасії, Назаренко Юрія (студентів 1 курсу, спеціальність Комп’ютерні науки); Карєвої Анжеліки (студентки 3 курсу, спеціальність Системний аналіз); Остапенко Вероніки (студентки 3 курсу, спеціальність Системний аналіз); Жигуна Богдана, Оштук Юлії (студентів 3 курсу, спеціальність Кібербезпека); Дубецького Олега (магістранта 2 курсу, спеціальність Системний аналіз); Валікової Валерії (студентки 1 курсу, спеціальність Системний аналіз).