XXIII Міжнародна науково-технічна конференція ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND INTELLEGENT SYSTEMS (AIIS’2023)11 Жовтня 2023р.

10-11 жовтня 2023 р. викладачі кафедри системного аналізу та кібербезпеки, професор Джалладова І., доц. Камінський О., разом зі студентами 4 курсу, спеціальності "Системний аналіз" прийняли участь у XXIII Міжнародній науково-технічній конференцій ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ARTIFICIAL INTELLIGENCE AND INTELLEGENT SYSTEMS (AIIS’2023), яка відбулася в Інституті проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України.

Студент 4 курсу спеціальності "Системний аналіз" Жук Дмитро Валентинович зробив доповідь на тему "The Ethics of Artificial Intelligence: Challenges and Frameworks" в рамках секції «Системи та засоби штучного інтелекту».

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ. Об'єднання та координація зусиль учених за напрямами реалізації стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні, розвитку досліджень і розробок у галузі штучного інтелекту, пріоритетних напрямів розвитку інтелектуальних інформаційних систем, інформаційно-комунікаційних технологій та їх практичної реалізації в різних сферах діяльності.

В межах конференції пройшов Круглий стіл «Пріоритети і виклики реалізації Стратегії розвитку штучного інтелекту в Україні», а також Міжнародна наукова молодіжна школа «Системи та засоби штучного інтелекту».