Звіт про роботу платформи Аналітичне забезпечення інформаційних технологій у кіберпросторі17 Травня 2021р.

За результатами роботи двох секцій наукової студентської конференції 17 травня 2021 р. у дистанційному режимі по платформі кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки “Аналітичне забезпечення інформаційних технологій у кіберпросторі”, а саме:
Секція 1. Кібербезпека та системний аналіз (модератор доц. Мамонова Г.В.)
Секція 2. Комп’ютерна математика (модератори доц. Гладка Ю. А., ст. в. Чугаєва О.В.),
визначено  переможців, у тому числі призові місця отримали такі студенти:

1. Логістика розподілу вакцини у період пандемії між регіонами України
Жигун Богдан, 1 курс, ІК-101
Науковий керівник: Джалладова І.А.,  д. ф.-м. н., проф., завідувач кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

2. Підхід до аналізу захисту інформації в інформаційних системах на основі моделі багатокритеріальноі оптимізації
Кучай Катерина, 5 курс, ІСА-501
Драганчук Денис, 5 курс, ІСА-501

Науковий керівник: Колєчкіна Л. М., д. ф.-м. н., проф. кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

2.  Метод золотого перетину та його практичне застосування
Жук Дмитро,  1 курс  ІА-101
Науковий керівник: Батечко Н.Г., д.п.н., професор кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

3.  Вибір стратегії помилкової інформаційної системи на основі моделі теорії ігор
Келюх Тетяна, Оржинський Олександр, 2 курс ІК-201
Науковий керівник: Мамонова Г.В., к.ф.м.н., доцент кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

3. Можливості СКМ Maple для розв’язання задач візуалізації математичних та геометричних об’єктів
Тихонова Анастасія, 1 курс,  ІН-103
Науковий керівник: Чугаєва О.В., старший викладач кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

3. Теорія катастроф в економіці
Жуковський Артем, 1 курс,  ЕО105
Науковий керівник: Гладка Ю.А., к.ф.м.н., доцент кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки.

Всього по платформі кафедри було обговорено 49 наукових проєкти за авторством 56 студентів 1-5 курсів ННІ «Інституту інформаційних технологій в економіці» та факультету економіки та управління КНЕУ. Наукові досягнення всіх учасників будуть опубліковані на сайті кафедри та на сайті ННІ «Інституту інформаційних технологій в економіці», а наукові досягнення переможців будуть опубліковані в збірнику тез конференції.

Вітаємо студентів та наукових керівників!
Вдячні всім учасникам, науковим керівникам та модераторам секцій!
До нових зустрічей!!!