Регіональний тур ІТ-Планета 201226 Березня 2012р.

27 лютого завершилися очні відбіркові тури V-ї Міжнародної Олімпіади в сфері інформаційних технологій для студентів вищої і середньої професійної
освіти «IT-Планета 2011/12» (в Україні вони відбулися в трьох містах - Київ, Донецьк, Одеса), до участі в яких були запрошені фіналісти заочного тестування - 248 студентів з 53 навчальних закладів України.

Приємно  відмітити,  що  студенти нашого факультету  продемонстрували  хороші  результати  на регіональному відборочному турі та не лише вибороли право змагатися у фінальному змаганні ІT-Олімпіади-2011/2012  в  Україні,  а  й  забезпечили  нашому  ВНЗ  перше  місце  на регіональному турі у м. Київ серед ВНЗ Центрального та західного регіону України.

Міжнародний організаційний комітет Олімпіади запросив до участі у фінальному змаганні ІT-Олімпіади-2011/2012 в Україні, яке відбудеться 29-30 березня 2012 року у м. Києві, наших студентів, а саме:

• Глінова Дар’я Олександрівна - Конкурс «Адміністрування Windows Server 2008 R2»
  • Єрмолов Юрій - Конкурс «Адміністрування Windows Server 2008 R2»
  • Гарницький Максим Ігорович - Конкурс «Програмування 1C: Підприємство 8»
  • Дзісяк Юлія Мирославівна - Конкурс «Програмування Oracle СУБД Olympic»
  • Блінов Олексій Андрійович - Конкурс «Програмування 1C: Підприємство 8»

Фінальне змагання відбудеться 29-30 березня на території ВУЗу-партнера Олімпіади - Університету «КРОК», (м. Київ, вул. Лагерна, 30/32)

Вболіваємо за наших студентів!