Всеукраїнська нарада провідних ЗВО, що готують аналітиків з урахуванням потреб сучасної економіки26 Жовтня 2018р.

26 жовтня 2018 року на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту відбулась всеукраїнська нарада провідних ЗВО, що готують аналітиків з урахуванням потреб сучасної економіки.

Мета наради – гармонізація освітніх програм з кращими світовими зразками, осучаснення методів викладання, запровадження нових обов’язкових компетентностей аналітиків не лише для потреб сьогодення, а й майбутнього. За підсумками наради була прийнята стратегія розвитку вітчизняної статистичної освіти, яка передбачає посилення статистичної грамотності в суспільстві - від школяра до представників органів влади.