XVІІ Міжнародна Конференція з нагоди Дня працівників статистики09 Грудня 2019р.

06 грудня 2019 року завідувач кафедри статистики Манцуров Ігор Германович взяв участь у XVІІ Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики на тему "Нові джерела та методи поширення даних у статистиці".

Захід присвячений питанням: статистика для вимірювання ЦСР, геопросторові технології для демографії, Big Data як джерело статистичних даних, Blockchain у статистиці, візуалізація даних тощо.

Відкрили конференцію та звернулись із вітальним словом Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер'є Хорпестад, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер, Голова Державної служби статистики України Ігор Вернер, ректор Національної академії статистики, обліку та аудиту Олександр Осауленко. Серед учасників заходу - представники ПРООН в Україні, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Євростату, Статистики Нідерландів, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", Національної академії статистики, обліку та аудиту, Державної служби статистики України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представництва "Microsoft" в Україні та інші.

Дякуємо організаторам Національна академія статистики, обліку та аудиту - НАСОАДержавна служба статистики України та учасникам конференції за нові можливості та співпрацю!