Вітаємо наших переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика»!26 Квітня 2019р.

Вітаємо всіх переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика»! ????????????????????????
Студентка #kneu Олена Осьмачко нагороджена дипломом ІІІ ступеня! Олену також було відзначено у номінаціі “За оригінальну презентацію” наукової роботи “Статистичне оцінювання доходів населення в Україні”.
Вітаємо ???? ???? Olena Osmachko та наукового керівника проф., д.е.н. Aleksandr Rudchenko з перемогою ????!

На Конкурс надійшло 36 студентських наукових робіт із 22 закладів вищої освіти України. Представники ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” як завжди на висоті.
Пишаємось вами, наші переможці! ????????⭐️
We are the champions!????