Інститут інформаційних технологій в економіці

8-9 жовтня відбувся XXVI Українсько-Польсько-Словацький науковий семінар «Роль статистики у розвитку сучасних економічних систем».09 Жовтня 2019р.

8-9 жовтня відбувся XXVI Українсько-Польсько-Словацький науковий семінар «Роль статистики у розвитку сучасних економічних систем».
До роботи семінару долучилися представники Державної служби статистики України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства соціальної політики України, директори науково-дослідних інститутів НАН України та Міністерства освіти України, академіки та члени-кореспонденти НАН України.
Головна мета заходу полягала у згуртуванні вітчизняних наукових сил, обміні знаннями, досвідом із представниками Польщі та Словаччини, центральних органів виконавчої влади України, ВНЗ та науково-дослідних інститутів. За результатами семінару буде розроблено рекомендації щодо зміцнення інтелектуальної та інституційної спроможності національних статистичних систем з метою підвищення ефективності їх функціонування та ролі в розвитку економіки й соціальної сфери трьох братніх держав.
Оргкомітет XXVI Українсько-Польсько-Словацького наукового семінару висловлює вдячність усім учасникам, спонсорам і тим, хто долучився до підготовки та проведення такого важливого для української статистичної науки заходу.