XXVI Українсько-Польсько-Словацький науковий семінар «Роль статистики у розвитку сучасних економічних систем»30 Вересня 2019р.

XXVI Українсько-Польсько-Словацький науковий семінар
«Роль статистики у розвитку сучасних економічних систем»
8-9 жовтня, 2019

Інститут системних статистичних досліджень та кафедра статистики ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» запрошують взяти участь у роботі XXVI Українсько-Польсько-Словацького наукового семінару «Роль статистики у розвитку сучасних економічних систем».

8 жовтня - панельна дискусія в Інституті системних статистичних досліджень;

9 жовтня – пленарне засідання в Інституті демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України. У заході візьмуть участь представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, директори науково-дослідних інститутів НАН України та Міністерства освіти України, академіки та члени-кореспонденти НАН України.

Міжнародний науковий семінар - чудова нагода для згуртування вітчизняних наукових сил, обміну знаннями й досвідом із представниками Польщі та Словаччини, для дискусії в колі колег. Це почути одне одного і спільно опрацювати вектор розвитку економічної науки.