Викладачів кафедри статистики нагороджено почесними грамотами14 Листопада 2018р.

За великий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди святкування дня працівників освіти викладачів кафедри статистики нагороджено почесними грамотами (Наказ від 28.09.2018 р. підписаний ректором ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" Лук'яненком  Дмитром Григоровичем). Грамоти урочисто вручав на засіданні кафедри професор, доктор економічних наук, член –кореспондент НАН України Манцуров Ігор Германович. Вітаємо наших викладачів з отриманням відзнаки, доцентів - Панасенко Інну Вікторівну, Поплюйко Ярославу Валеріївну, Горну Марину Олексіївну, Сіренко Катерину Вікторівну та старшого викладача Столєтову Ірину ГеннадіївнуВсвм викладачам кафедри статистики зичимо гідної праці та інклюзивних інновацій!

Також на засіданні кафедри статистики за результатами виступу аспірантів щодо обґрунтування і затвердження тем дисертацій проходила гаряча дискусія. Бажаємо успіхів та творчого натхнення аспірантам, а також студентам у написанні магістерських дипломних робіт та підготовці до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!