Вітаємо колектив авторів з виданням монографії24 Вересня 2018р.

Вітаємо колектив авторів з виданням монографії:

Манцуров І.Г., Рудченко О.Ю., Бараник З.П., Дрига С.Г., Храпунова Я.В. Державна політика регіонального розвитку України. Інформаційно-аналітичне забезпечення розробки та реалізації.  колективна монографія. / за заг. ред. д-ра економ. наук, проф. І.Г. Манцурова. Lambert Academic Publishing, Київ: КНЕУ. -2018. -363 с.

Нова монографія - результат праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією  здійснював доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики, директор  Інституту системних статистичних досліджень, член-кореспондент Національної академії наук України, заслужений економіст України - Ігор Германович Манцуров. У написанні колективної монографії брали участь науковці, викладачі та аспіранти кафедри статистики КНЕУ.