Інститут інформаційних технологій в економіці

Участь у професійному заході «Artificially Intelligent Art of Data Processing 2026»16 Січня 2026р.

15 січня 2026 року доцент кафедри комп’ютерних наук Чопорова Оксана Володимирівна взяла участь у професійному заході «Artificially Intelligent Art of Data Processing 2026», організованому компанією «Miromix United» спільно з Dell Technologies (Titanium Partner). Подія відбулася у мистецькій галереї ART Ukraine Gallery (ТЦ «Домосфера», Київ) та поєднала сучасні технологічні дискусії з атмосферою українського авангардного мистецтва.

Під час заходу було розглянуто низку актуальних тем, зокрема:

  • Використання штучного інтелекту в критично важливих ІТ-рішеннях для підприємств та державних структур.
  • Контейнерні рішення на базі Kubernetes у поєднанні з системами Dell PowerStore та Dell PowerFlex.
  • Підходи до обробки та зберігання неструктурованих даних.
  • Оновлене клієнтське портфоліо Dell Technologies з підтримкою AI.
  • Резервне копіювання та побудова ізольованих «бункерних» архівів для захисту даних від кібератак.
  • Практичні кейси впровадження приватних хмар, Big Data та IoT-рішень на базі Dell ObjectScale.

Серед спікерів заходу були провідні інженери Dell Technologies та керівники компанії «Miromix United». Захід завершився неформальним спілкуванням у творчій атмосфері сучасного мистецтва, що підкреслило ідею синергії технологій та культури.

Участь Чопорової Оксани Володимирівни у цьому заході дозволила ознайомитися з найновішими тенденціями у сфері штучного інтелекту, хмарних технологій та захисту даних. Отримані знання та налагоджені професійні контакти сприятимуть розвитку навчальних програм кафедри комп’ютерних наук Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та підготовки студентів до викликів сучасної ІТ-індустрії.