Про підсумки роботи 6-го інститутського Круглого столу26 Червня 2019р.

11 червня 2019 року в лабораторії кафедри інформаційних систем в економіці відбувся VІ-й ювілейний Інститутський Круглий стіл: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ НА ОСНОВІ НЕЧІТКОЇ ЛОГІКИ, ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ, ЕВОЛЮЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ І МЕТОДІВ НЕЛІНІЙНОЇ ДИНАМІКИ В ЕКОНОМІЦІ (проблеми, стан та перспективи)».

Круглий стіл – це платформа обговорення актуальних наукових питань в сфері інформаційних технологій. У відносно вузькому науковому колі виступають перед аудиторією як досвідчені спікери (доктори та кандидати наук), так і початківці: аспіранти та асистенти кафедри, амбітні студенти магістерського рівня. Таким чином молоді науковці вчаться виступати перед науковою аудиторією, захищати свої тези, відповідати на запитання досвідчених колег, а також задавати зустрічні запитання.

Цього разу центральною доповіддю Круглого столу був виступ гостя, д.т.н., професора Кафедри інтелектуальних та інформаційних систем КНУ ім. Т.Г. Шевченка Снитюка Віталія Євгеновича на тему «Еволюційні обчислення. Історія і перспективи».

Cпікер обрав прогресивну науково-популярну манеру виступу, оскільки мета сучасної науки – стати більш зрозумілою і цікавою широким масам. Тому у цій  серйозній науковій презентації було неочікувано багато гумору та життєвих прикладів.

Після обговорення виступу гостя, свою роботу на тему «Моделювання процесів комп’ютерно-інформаційної безпеки комерційних банків» представив аспірант кафедри ІСЕ Гіваргізов І.Г. (науковий керівник д.е.н, професор Устенко С.В.). Аудиторія надала спікеру цінні поради для подальшого розвитку його дослідження.

За словами самого Гіваргізова І.В. таке спілкування щоразу допомагає покращити якість презентації та виховує вміння триматись на публіці, що в подальшому допоможе для захисту кандидатської дисертації.

Третім доповідачем на Круглому столі став Ярослав Рибалко – студент магістерської програми «Інформаційні системи в економіці» та  начальник відділу підтримки WEB-ресурсів КНЕУ (науковий керівник  д.е.н, професор Степаненко О.П.)

Він представив результати власного магістерського проекту «Інформаційна управляюча система проектування та адміністрування комп’ютерної мережі». Дана розробка вже знайшла практичне застосування в КНЕУ. Для Ярослава особливо цінними були запитання та зауваження зі сторони гостя, д.т.н, професора Снитюка В.Е., який до цього не був знайомий з проектом.

В кінці зустрічі ініціатор Круглого столу, д.е.н, д.т.н. професор Рамазанов С.К. окреслив світові тенденції у сфері технологій штучного інтелекту та підвів підсумки засідання.

Наступний Круглий заплановано на грудень 2019 року. Запрошуємо всіх, хто цікавиться темами інформаційних технологій та штучного інтелекту!

Заявки на участь в 7-му Круглому столі просимо подавати на кафедру ІСЕ, каб. 411 до кінця листопада 2019 року.

Більше про заходи кафедри ІСЕ на сторінці в фейсбук: www.facebook.com/kneuise