Комп’ютерні наукиОпис освітньо-професійної програми та навчального плану бакалавра з комп'ютерних наук
Програма підготовки професіоналів за даною спеціальністю формується згідно до існуючих тенденцій та змін розвитку в методології та технології моделювання у процесі дослідження, проектування та експлуатації інформаційних систем, продуктів, сервісів інформаційних технологій, інших об'єктів професійної діяльності. Освітньо-професійна програма «Комп'ютерні науки» орієнтована на отримання студентами ґрунтовної системи знань у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, програмування, системних досліджень, використання інструментарію штучного інтелекту, методів проектування різноманітних інформаційних систем, а також базової економічної підготовки на ряду із набуттям практичного досвіду з розроблення, впровадження та супроводу інформаційних систем і технологій у різних галузях економіки та техніки. Навчання за даним напрямом підготовки забезпечує набуття у майбутніх фахівців компетенцій та знань, необхідних для професійної досконалості в ІТ-сфері, зокрема:
Особливості програми:
Програма підготовки професіоналів сформована відповідно до існуючих тенденцій та змін розвитку в методології й технології проектування й експлуатації інформаційних систем, продуктів, сервісів інформаційних технологій, інших об'єктів професійної діяльності. Формування професійних компетенцій студентів забезпечується інформаційно-аналітичною, математичною та економічною підготовкою, найбільш близькою до стандартів сучасної освіти в розвинутих країнах Заходу та відповідає стандартам МОН України.
Працевлаштування випускників Переважна більшість випускників з комп’ютерних наук вже мають постійне робоче місце за фахом ще до закінчення навчання в університеті. Цьому сприяють постійна профорієнтаційна робота в інституті, на кафедрі інформаційних систем в економіці, проведення навчальної практики та регулярних зустрічей з потенційними роботодавцями. Бакалавр комп’ютерних наук може працювати: - розробником інформаційних систем, їх компонентів та комп'ютерних програм; - аналітиком операційного та прикладного програмного забезпечення та конструктором комп'ютерних систем; - адміністратором бази даних; - інженером з програмного забезпечення комп'ютерів; - аналітиком з комп'ютерних комунікацій; - програмістом (бази даних), прикладним та системним програмістом; - фахівцем з інформаційних технологій; - фахівцем з розробки та тестування програмного забезпечення тощо.
Умови вступу та навчання (для 2022 року) Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту (НМТ) - бюджетна та небюджетна пропозиції:
Мотиваційний лист - для абітурієнтів, що виявили бажання вступати на контракт. Більше про особливості вступу на спеціальність можна дізнатись на сторінці абітурієнта. Термін підготовки бакалаврів: 4 роки (денна, заочна) Студенти мають можливість проходити військову підготовку і отримати військове звання «Офіцер запасу».
Випусковою кафедрою фахівців з комп’ютерних наук є КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В ЕКОНОМІЦІ. Контакти: Соціальні мережі: Остання редакція: 04.07.22 |