Інститут інформаційних технологій в економіці

Рейтинг успішності студентів

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ,

ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ.

 (жирним у таблицях виділено осіб, яким рішенням стипендіальної комісії призначено академічну стипендію)

ЗИМОВИЙ РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

ЛІТНІЙ РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

 1 курс.

Спеціальність «Економіка», спеціалізація «Економічна кібернетика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Володько Тетяна Олександрівна

88,20

2

Піщікова Катерина Андріївна

88,10

3

Павлюк Марія Вікторівна

88,10

4

Кузовов Дмитро Сергійович

87,80

5

Алексєєва Віталіна Дмитрівна

87,40

6

Крупін Владислав Костянтинович

87,20

7

Соломаха Дар`я Олександрівна

86,80

8

Кравченко Вероніка Володимирівна

86,40

9

Мусієнко Катерина Олексіївна

85,90

10

Крашеніннікова Олександра Володимирівна

85,90

11

Гладкова Поліна Максимівна

85,00

12

Кваша Наталія Сергіївна

84,70

13

Сухіна Карина Юріївна

84,70

14

Беленок Анастасія Віталіївна

84,53

15

Чебан Артем Володимирович

84,30

16

Кисиличин Іванна Іванівна

83,40

17

Мельниченко Павло Віталійович

81,60

18

Шавурська Анастасія Миколаївна

76,90

19

Галазюк Вадим Володимирович

74,90

20

Ткаченко Ксенія Сергіївна

73,80

21

Гаврик Анастасія Ігорівна

72,20

22

Леськів Іван Володимирович

72,10

23

Мостіпан Вікторія Сергіївна

70,70

24

Гажур Лідія Андріївна

68,10

25

Абдураімов Акім Аметович

58,60

26

Шацький Вадим Валентинович

45,20

 

Спеціальність «Кібербезпека»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Кириленко Анна Ігорівна

92,60

2

Петренко Анастасія Ігорівна

87,90

3

Орто Валентина Віталіївна

84,67

4

Матвійчук Анна Юріївна

84,22

5

Шворак Катерина Валеріївна

83,85

6

Меднікова Марина Володимирівна

80,51

7

Брайнін Олександр Дмитрович

71,40

8

Нечаєв Юрій Андрійович

69,00

9

Арішин Борис Ігорович

64,35

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Крутько Христина Вадимівна

91,90

2

Стунгур Святослав Ігорович

88,90

3

Мельник Валерія Юріївна

84,70

4

Худякова Анастасія Сергіївна

83,80

5

Лисенко Софія Миколаївна

83,00

6

Твердохліб Марія Олегівна

82,50

7

Ваколюк Каріна Юріївна

82,20

8

Гаврилюк Іванна Василівна

81,40

9

Фурманенко Анастасія Ярославівна

80,60

10

Пархоменко Тетяна Олександрівна

79,90

11

Мельниченко Олексій Володимирович

78,70

12

Дирявська Альона Сергіївна

77,90

13

Ледньов Валерій Олександрович

77,30

14

Афангніде Мішель-Дані _

76,50

15

Дзюбенко Ірина Володимирівна

75,60

16

Дубченко Тетяна Русланівна

75,00

17

Войтович Віталій Олександрович

73,90

18

Козачко Юлія Андріянівна

73,20

19

Шевкун Віктор Олександрович

72,10

20

Ткаченко Владислав Анатолійович

71,80

21

Човган Олександр Михайлович

71,50

22

Стаєцький Микола Олегович

68,60

23

Маковський Михайло Миколайович

67,50

24

Потьомкін Антон Валерійович

66,80

25

Вдовика Савелій Костянтинович

65,90

26

Мандзюк Валерій Русланович

64,60

27

Юр`єв Федір Валерійович

60,00

28

Сеттаров Акім Шевкетович

53,10

29

Микитась Павло Максимович

53,10

30

Шабаль Віктор Олександрович

43,99

31

Двойнос Вадим Вадимович

7,54

 

Спеціальність «Системний аналіз»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Череда Іван Володимирович

87,40

2

Скрипник Анастасія Олександрівна

85,70

3

Міщенко Діана Сергіївна

85,60

4

Лисенко Марина Юріївна

79,20

5

Дацік Маргарита Юріївна

79,10

6

Андрушко Анастасія Андріївна

78,60

7

Лобурець Любов Андріївна

77,40

8

Демченко Катерина Дмитрівна

77,10

9

Годунова Катерина Миколаївна

75,90

10

Римарєва Діана Станіславівна

75,60

11

Сухіна Єлизавета Ростиславівна

74,40

12

Шкідченко Єлизавета Олександрівна

74,40

13

Гриценко Катерина Анатоліївна

74,20

14

Біденко Анна Олегівна

72,50

15

Канюк Катерина Андріївна

65,70

16

Ладуницький Денис Володимирович

64,30

17

Козакевич Соломія Юріївна

62,70

18

Бушма Аліна Олександрівна

61,56

19

Павлов Арсен Геннадійович

55,30

20

Полєшко Оксана Володимирівна

43,20

21

Голубчук Богдан Миколайович

29,60

 

2 курс.

Спеціальність «Економіка», спеціалізація «Економічна кібернетика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Булижко Аліна Сергіївна

92,80

2

Феденко Дмитро Олександрович

92,60

3

Позняк Сергій Петрович

87,50

4

Кочмар Катерина Сергіївна

87,40

5

Молодецька Леся Ігорівна

87,20

6

Овчарук Марія Романівна

86,20

7

Гудь Наталія Ігорівна

85,70

8

Бірюков Денис Ігорович

85,10

9

Сайко Валерія Сергіївна

84,60

10

Конашук Аліна Володимирівна

84,00

11

Луговська Марія Олександрівна

83,10

12

Лагно Анна Юріївна

82,60

13

Івлієва Катерина Геннадіївна

79,10

14

Батуревич Анастасія Ігорівна

78,80

15

Цокурова Неля Володимирівна

77,80

16

Романов Роман Олександрович

77,80

17

Федюк Маріанна Ігорівна

77,80

18

Бобрик Катерина Богданівна

77,60

19

Федоренко Катерина Андріївна

76,90

20

Сокиріна Дарія Андріївна

76,60

21

Пересада Андрій Володимирович

75,00

22

Навроцький Андрій Сергійович

70,10

23

Левченко Валентина Вікторівна

69,20

24

Макаренко Олена Максимівна

67,90

25

Пархоменко Іван Олександрович

67,10

26

Охотнік Дар`я Олегівна

66,00

27

Пекур Олександр Валерійович

65,40

28

Констандогло Віталій Георгійович

65,20

29

Куріленко Антон Ігорович

64,60

30

Бондаренко Владислав Михайлович

63,50

31

Гавриш Артем Олегович

49,90

 

Спеціальність «Кібербезпека»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Полторак Владислав Ігорович

84,90

2

Андрущенко Ярослава Валентинівна

82,00

3

Громик Наталія Вікторівна

77,90

4

Когут Аліна Леонідівна

77,40

5

Когут Діана Леонідівна

76,50

6

Чаленко Марина Вадимівна

75,80

7

Василенко Яна Олександрівна

73,80

8

Вдовиченко Олексій Віталійович

59,40

9

Шостак Лев Владиславович

57,60

10

Юхим Тарас Володимирович

36,30

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Павленко Анна Сергіївна

87,90

2

Вовчак Анастасія Василівна

87,50

3

Зінченко Вікторія Вікторівна

87,20

4

Беднарський Сергій Віталійович

86,90

5

Бакуха Назар Олександрович

86,70

6

Лищук Владислав Сергійович

86,20

7

Ципляк Олександр Олександрович

86,00

8

Шпига Олександр Володимирович

84.40

9

Шатайло Максим Ігорович

82,50

10

Калані Максим Зіадович

81,80

11

Заєць Віталій Сергійович

79,80

12

Підгорний Максим Васильович

77,90

13

Пономаренко Владислав Андрійович

75,90

14

Давидюк Тетяна Миколаївна

75,70

15

Покрас Поліна Ігорівна

75,20

16

Левченков Олександр Олександрович

64,00

17

Позіненко Дарій Андрійович

61,80

18

Барицький Роман Олександрович

71,60(заборгованість)

19

Блоха Вікторія Ігорівна

65,90

20

Вертоградський Ілля Сергійович

62,60

21

Симоненко Анастасія Олегівна

60,40

22

Алексанян Юрій Арменович

58,39

23

Нагорна Ольга Сергіївна

57,90

24

Павлунь Роман Анатолійович

56,30

25

Шкуро Артем Олексійович

51,40

26

Коломієць Вадим Анатолійович

51,10

27

Астапенко Ілля Олегович

50,90

28

Чермних Тетяна Віталіївна

49,80

29

Євлашкін Михайло Валерійович

48,83

30

Бондарєв Андрій Олександрович

48,38

31

Дульгеров Абдуджеміль Сеітаметович

44,33

32

Коноваленко Еліза Дмитрівна

42,43

 

   


Спеціальність «Системний аналіз»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Кучай Катерина Олександрівна

88,22

2

Євпак Олена Володимирівна

87,14

3

Очеретяний Андрій Дмитрович

85,23

4

Лощенко Анна Вадимівна

85,14

5

Романюк Денис Ігорович

82,66

6

Цимбаленко Олександр Сергійович

81,07

7

Антосієв Тарас Сергійович

80,84

8

Ляховецька Вікторія Вікторівна

77,76

9

Бабарицький Андрій Віталійович

75,06

10

Міх Олена Миколаївна

74,97

11

Драганчук Денис Володимирович

73,71

12

Ревунець Анастасія Романівна

72,81

13

Безизична Аліна Володимирівна

72,81

14

Хлівнєнко Катерина Сергіївна

70,74

15

Семесько Олександра Юріївна

69,39

16

Мельніков Володимир Володимирович

69,12

17

Положевець Павло Миколайович

68,22

18

Бурковський Михайло Станіславович

68,13

19

Гулевич Павло Сергійович

62,01

20

Балабан Даніїл Сергійович

58,05

21

Загороднюк Євгеній Владиславович

47,60

22

Чайка Антон Станіславович

4,95

 3 курс.

Спеціальність «Економічна кібернетика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Вознюк Мар`яна Ярославівна

88,15

2

Мокринчук Вікторія Михайлівна

87,39

3

Солопенко Олена Сергіївна

86,74

4

Микуляк Іванна Іванівна

86,40

5

Кідиба Владислав Васильович

85,39

6

Сулим Альона Володимирівна

85,05

7

Білоус Анастасія Михайлівна

84,94

8

Пензєва Ірина Валентинівна

84,83

9

Обметко Олександра Андріївна

83,14

10

Чернявський Кирило Ігорович

79,43

11

Кахелі Ксенія Заурівна

79,29

12

Вітковська Ірина Олексіївна

76,62

13

Кирлик Віталія Василівна

67,84

14

Біленець Сергій Сергійович

67,28

15

Прохоренко Катерина Олегівна

65,59

16

Риковський Євгеній Вячеславович

62,75

17

Гончар Максим Анатолійович

61,88

18

Протасова Влада Олексіївна

59,85

19

Стукаленко Сергій Сергійович

54,23

20

Мацько Наталія Володимирівна

53,78

21

Турмій Ярослав Ігорович

53,55

22

Носов Олександр Олександрович

50,74

23

Складаний Максим Андрійович

48,94

24

Дідоренко Олег Ігорович

47,93

25

Поліщук Андрій Олексійович

20,10

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Чижевська Ніна Павлівна

88,43

2

Косько Анастасія Євгеніївна

87,75

3

Левашов Микита Ігорович

86,97

4

Іл`їна Анна Валеріївна

86,85

5

Париляк Лілія Олександрівна

86,74

6

Голинська Ірина Олегівна

86,72

7

Валько Таїсія Вадимівна

86,40

8

Василів Богдана Володимирівна

86,29

9

Орловський Валентин Віталійович

86,18

10

Левкович Анастасія Анатоліївна

86,07

11

Редько Євгенія Анатоліївна

82,58

12

Чичилінський Олександр Валерійович

82,35

13

Приз Максим Володимирович

81,43

14

Кот Владислав Ігорович

79,33

15

Рослякова Дар`я Сергіївна

79,32

16

Нужна Марія Євгенівна

78,98

17

Задніпрянець Борис Русланович

75,86

18

Дяченко Микола Анатолійович

69,53

19

Трохименко Дмитро Сергійович

66,72

20

Садовський Богдан Ростиславович

61,20

21

Мартиненко Євгеній Миколайович

59,74

22

Усатий Максим Сергійович

59,66

23

Станолєвіч Ангеліна Георгіївна

59,63

24

Породько Євгеній Вікторович

57,09

25

Мигашко Людмила Миколаївна

56,70

26

Карпович Микита Віталійович

55,54

27

Джура Ігор Андрійович

55,41

28

Ветрова Марія Андріївна

47,37

29

Перхун Сергій Андрійович

47,25

30

Пасічник Микита Володимирович

46,67

31

Калюжна Анна Олександрівна

27,90

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»

(зі скороченим терміном навчання, набір 2016 року)

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Лонюк Олена Петрівна

91,89

2

Зембіцька Анастасія Гаріківна

89,10

3

Харченко Едуард Владиславович

76,73

4

Грубський Антон Дмитрович

74,14

5

Ломакіна Карина Олександрівна

73,92

6

Білоцький Владислав Віталійович

73,35

7

Хоменко Андрій Миколайович

72,90

8

Уманський Костянтин Ігорович

69,30

9

Петренко Дмитро Віталійович

67,84

10

Азатян Давид Давидович

64,47

11

Каменчук Микита Олександрович

61,77

12

Олійник Богдан Миколайович

60,17

13

Кондрат Арсеній Борисович

17,23

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»

(зі скороченим терміном навчання, набір 2017 року)

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Горбатюк Павло Сергійович

88,76

2

Бондаренко Валерій Олександрович

88,58

3

Андрієвський Владислав Євгенович

85,23

4

Кравцов Сергій Олександрович

80,30

5

Шпот Данило Ростиславович

78,66

6

Савчук Пилип Костянтинович

77,04

7

Хархонов Антон Володимирович

71,82

8

Серіков Ярослав Сергійович

67,50

9

Шаповал Дмитро Юрійович

64,60

10

Головенько Максим Сергійович

62,28

11

Овчарик Едуард Миколайович

48,83

12

Музика Адам Петрович

25,00

13

Головань Михайло Олексійович

23,18

14

Чепінога Семен Владиславович

7,40

15

Золотов Сергій Олексійович

4,95

 

 

Спеціальність «Прикладна статистика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Рожнятовська Олеся Вячеславівна

88,38

2

Пешевець Аліна Андріївна

87,75

3

Бринзак Андрій Сергійович

87,08

4

Корнійчук Юлія Леонідівна

84,15

5

Федаш Ганна Ігорівна

83,82

6

Винничук Анастасія Валеріївна

76,28

7

Бардиш Яна Вікторівна

72,34

8

Пашкіна Вікторія Едуардівна

71,67

9

Пашкіна Яна Едуардівна

66,15

 

Спеціальність «Прикладна статистика»

(зі скороченим терміном навчання)

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Горобець Вікторія Андріївна

84,60

2

Яглович Ольга Сергіївна

74,82

3

Костюк Катерина Василівна

73,35

4

Жмайло Анастасія Андріївна

66,04

5

Колесніченко Дарина Миколаївна

62,22

6

Григор`єв Олександр Вікторович

56,93

 

Спеціальність «Системний аналіз»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Макарова Лілія Андріївна

87,63

2

Глембоцька Вероніка Юріївна

87,24

3

Баркар Крістіна Вікторівна

86,86

4

Пилькевич Антон Леонідович

85,63

5

Підрядська Ганна Володимирівна

85,19

6

Коваленко Ксенія Леонідівна

84,21

7

Сливинська Маргарита Миколаївна

84,21

8

Сопінська Віра Миколаївна

83,31

9

Дещинський Андрій Анатолійович

83,19

10

Книш Роман Юрійович

77,14

11

Буркут Ольга Геннадіївна

76,50

12

Шаповалова Адель Сергіївна

72,13

13

Філатова Ангеліна Русланівна

69,04

14

Шаптала Максим Сергійович

67,89

15

Поліїт Дмитро Григорович

66,99

16

Соловйов Олексій Андрійович

64,03

17

Щепаняк Андрій Володимирович

62,74

18

Роздобудько Богдан Вячеславович

62,61

19

Целюх Микола Олександрович

61,46

20

Гетманенко Дмитро Андрійович

0,00

 

Магістратура, 1 рік навчання

Спеціальність «Економіка», спеціалізація «Економічна кібернетика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Слабко Микола Володимирович

88,53

2

Ал Таббаа Ліна Ваілівна

86,66

3

Любчич Євгенія Михайлівна

85,11

4

Костецька Анна Михайлівна

84,60

5

Старовєров Павло Олександрович

82,54

6

Живко Олександр Олександрович

81,51

7

Коденко Карина Олексіївна

81,13

8

Чорнобай Людмила Володимирівна

72,39

9

Пасінчук Дмитро Валерійович

71,23

10

Корнієнко Ольга Володимирівна

71,23

11

Олійник Роман Андрійович

70,46

12

Холод Владислава Олегівна

68,66

13

Рудько Катерина Вячеславівна

67,76

14

Двораковський Володимир Олександрович

65,31

15

Калтименко Владислав Ігорович

57,34

16

Ніколаєва Марія Миколаївна

53,61

 

Спеціальність «Економіка»,

спеціалізація «Соціально-економічна статистика»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Осьмачко Олена Віталіївна

87,04

2

Сахар Оксана Вікторівна

86,79

3

Бабич Анна Василівна

76,89

4

Неклюдов Євгеній Юрійович

53,23

5

Глоба Антон Михайлович

83,83

 

Спеціальність «Комп’ютерні науки»,

спеціалізація «Інформаційні управляючі системи та технології»

Студент

Загальний рейтинговий бал

1

Кривохижа Юрій Олександрович

88,07

2

Рибалко Ярослав Всеволодович

78,00

3

Парфенчук Микита Володимирович

77,85

4

Пивоварова Наталія Вадимівна

74,20

5

Сільченков Владислав Володимирович

66,72

6

Макаренко Тарас Вікторович

64,30

7

Давидюк Володимир Вікторович

63,45

8

Скоробогач Віталій Олександрович

62,78

9

Ведмеденко Борис Олександрович

61,97

10

Луценко Дмитро Олексійович

58,50

11

Бондаренко Дмитро Вікторович

56,31

12

Цимбал Богдан Олександрович

55,80

13

Сологуб Владислав Анатолійович

52,09

14

Кудінова Василина Денисівна

51,43

15

Кислашко Олег Ярославович

50,14

16

Антоненко Сергій Володимирович

45,00

17

Становий Михайло Дмитрович

21,75

 

Остання редакція: 11.10.18