Студент Інституту інформаційних технологій в економіці Войніков Микола – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» 2018/2019н.р.21 Квітня 2019р.

4-5 квітня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  2018/2019н.р. зі спеціалізації «Економічна кібернетика», в якому перше місце та диплом І ступеня здобув студент 4 курсу Інституту інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Войніков Микола Юрійович.

Вітаємо Войнікова Миколу Юрійовича та його наукового керівника Скіцька Володимира Івановича з перемогою та бажаємо подальших успіхів та нових наукових звершень.

Детальна інформація про результати конкурсу на сайті ЛНУ за посиланням