Студентка Інституту інформаційних технологій в економіці Івлієва Катерина Геннадіївна – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» 2019/2020 н.р.06 Травня 2020р.

У квітні 2020 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 н.р. зі спеціалізації «Економічна кібернетика», у якому диплом ІI ступеня здобула студентка четвертого курсу Інституту інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Івлієва Катерина Геннадіївна.

Вітаємо Івлієву Катерину та її наукового керівника Мірошниченка Ігоря Вікторовича з перемогою та бажаємо творчої наснаги, професійного зростання  та нових  досягнень у науковій роботі!

Детальна інформація про результати конкурсу на сайті ЛНУ за посиланням: http://www.cyber.lviv.ua/newdetails/128