Інститут інформаційних технологій в економіці

Українська біржа21 Січня 2013р.

"Українська біржа" запрошує взяти участь у чемпіонаті з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України - "Біржова Універсіада 2013".

Після успішної реалізації конкурсу на початку цього року і з урахуванням інтересу до даного заходу і професійних учасників ринку та потенційних учасників в особі студентів, було прийнято рішення про повторне проведення конкурсу.

Метою проекту є підвищення фінансової грамотності серед молоді, залучення молодих спеціалістів до роботи на фондовому ринку України та закріплення отриманих знань на практиці.

Запрошуємо Вас взяти активну участь в даному проекті і стати ініціатором створення вашої команди і позмагатися за честь вузу.

Для цього необхідно ознайомитися з правилами конкурсу http://www.ux.ua/a4179

знайти однодумців серед колег студентів, вибрати в тренери своєї команди (групи) викладача вашого навчального закладу, подати заяву на участь інвестиційному консультанту (брокеру) http://www.ux.ua/a4181

Про проект:

Організатор - "Українська біржа". Проект проходить під патронатом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР),
Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) а також за підтримки Програми USAID "Розвиток фінансового сектору" (USAID / FINREP-II) та провідних онлайн-брокерів.

Взяти участь в "Біржовий Універсіаді" можуть студенти будь-якого вищого навчального закладу країни. Початок реєстрації з15 листопада 2012, по 8 лютого 2013 года.С грудня розпочався навчальний курс вебінарів http://www.ux.ua/a4241 за участю представників біржі і брокерів. Під час цього підготовчого періоду всі охочі зможуть навчитися принципам біржової торгівлі та перевірити свої знання на практиці.

Змагання на реальних рахунках розпочнеться 15 лютого 2013 року і триватиме рівно місяць до 15 березня 2013 року.

Детальніше про умови Конкурсу "Біржова Універсіада 2013" http://www.ux.ua/a4179