XIV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ11 Лютого 2014р.

«ПРОБЛЕМИ ВПРОВАДЖЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ

В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕСІ»

Пленарне засідання розпочнеться 20 лютого о 1430 на факультеті інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що заходиться за адресою Львівська площа, 14.

Привітання учасників конференції: декан факультету інфор­маційних систем і технологій Київського націо­нального економічного університету імені Вади­ма Гетьмана, канд. екон. наук, доцент  Ващаєв С.С.

Вступне слово: завідувач кафедри інформаційних систем в еко­номіці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, д-р екон. наук, професор Устенко С.В.

Доповіді на пленарному засіданні:

1. 1. Практичні аспекти впровадження корпоративних інформаційних систем ( Мелащенко Олександр Борисовичст. викладач кафедри інформаційних систем в економіці  КНЕУ ім.В.Гетьмана).
  2. Changing the way how we work in the 21st Century: Cloud and mobility Technologies from Citrix (Фабіан Кінлі, Manager, ChannelReadiness, Central Europe).

Секційні засідання розпочнуться 21лютого о 1000 на факультеті інформаційних технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, що заходиться за адресою Львівська площа, 14.

Контакти для отримання детальної інформації:кафедра інформаційних систем в економіці, 411 каб.

E-mail: kaf_ise@i.ua