Проєктна група

Рамазанов Султан Курбанович

доктор технічних наук, доктор економічних наук, професор, професор кафедри інформаційних систем в економіці

Заслужений діяч науки і техніки України, Відмінник освіти України.

sultan.ramazanov@kneu.edu.ua

Сфера професійних інтересів:

• Інтелектуальні й нелінійні методи моделювання та управління складними системами;
  • Інтелектуальні системи й технології моделювання, прогнозування, управління і прийняття рішень з еколого-економічного моніторингу;
  • Комп'ютерне і математичне моделювання еколого-економічних, медико-біологічних та технологічних процесів і систем;
  • Нелінійне моделювання в соціально-економічних і екологічних системах.

Досвід:

Працював на різних посадах у навчальних закладах. У КНЕУ викладає з 2016 року. Професор Рамазанов С.К. є  Академіком академій: Міжнародної академії інформатизації, Міжнародної академії наук екології й безпеки життєдіяльності, Академії економічних наук України, Транспортної академії наук України, Академії технологічних наук України. Член Всеукраїнського союзу учених-економістів. Нагороди: Присвоєно звання «Заслужений діяч науки і техніки України», нагороджений: медаллю «Відмінник освіти України»,  медаллю ім. М. В. Ломоносова і орденами Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності «За заслуги в науці»  і  «За заслуги в освіті». Має 3 Почесних грамот МОН України. Присвоєно звання «Заслужений діяч Транспортної академії України».  Атестат за 1-е місце по рейтингу «Вчений року» у СНУ ім. В. Даля. Нагороджений відзнакою Українського Реєстрового Козацтва «Срібний козацький хрест» ІІ ступеня. Ветеран праці.

Має більше 500 опублікованих наукових та навчально-методичних праць, серед яких монографії, підручники, практикуми, навчальні посібники.

Члени проєктної групи

Устенко Станіслав Веніамінович

stanislav.ustenko@kneu.edu.ua

Данильченко Тетяна Валеріївна